Reference

Tahle úžasná bytost mi před lety neskutečně pomohla a to zejména svým jedinečný přístupem a cvičebním programem šitým na míru mých potřeb. Díky ní dnes mohu normálně fungovat a z toho, co mne naučila čerpám dodnes. Jsem moc ráda, že jsem se tehdy dostala právě k ní.

Lenka Ž. - Odborná technická konzultantka, Česko

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a vždy velmi dobře poradí. Dokáže pacientovi naslouchat, je si vědoma toho, že dnešní potíže pacientů nejsou jenom fyzického charakteru, ale mnohdy psychického rázu. Pacient je pro ni na prvním místě a je vidět, že svému oboru rozumí. Používá nejnovější přístroje a má krásně zařízenou ordinaci, aby se pacient cítil dobře a komfortně. Jsem s ní velmi spokojená a doporučuji jí každému pacientovi, který očekává služby na vynikající úrovni.

Kestrina P. - Soudní tlumočnice a překladatelka, Česko

Profesionalita, obětavost, důkladnost a trpělivost jsou základní věci, které mi Dragana dala na každém sezení. Jednoduše, když někoho inspiruje touha a vůle vám pomoci, jako Draganu, tak je to hned znát. Pokaždé jsem se naučila něco nového nebo získala nové znalosti. Především o sobě. Měla jsem před sebou mnoho otázek a Dragana mi trpělivě ukazovala, jak na ně nacházet odpovědi. Ráda se k ní vracím.

Kristina B. P. - Advokátka, Česko

Znáte ten pocit, když něco dlouho hledáte a najednou to máte před očima a čeká to na vás. Pocit štěstí, spokojenosti a úlevy. Přesně to jsem cítil, již od prvního sezení s Draganou. Je tak výjimečná, protože jde nad rámec vašich fyziologických problémů. Jde totiž ke kořeni příčiny těchto problémů. Má úžasný talent identifikovat skutečné příčiny vašich problémů. Její zkušenosti jako fyzioterapeuta a její úžasným talent jako NLP kouč bylo perfektní spojení, jak ulevit mému rameni. Měl jsem omezení pohybu a bolest v rameni 3 roky. Bez ohledu na to, kolik terapeutů jsem navštívil, pouze Dragana ho dokázala napravit během pouhých dvou sezení. Díky jejím inteligentním otázkám a skvělým technikám je mé rameno mnohem lepší a já si mohu lépe užívat života.

Mahmoud O. - Medical corporate Business and Country Manager, Česko

Je požehnán každý, kdo přijde do kontaktu s touto velkou a skvělou ženou, která hoří touhou pomáhat druhým lidem. Obětavě dává svoje maximum při každém sezení. Od začátku do konce. A ví, jak vás dovést do těch slavných okamžiků, kdy se v mysli objeví dlouho hledaná a očekávaná jasnost. Proto zodpovědně tvrdím, že prostě nejde nezažít proměnu, pokud je Dragana vaším coachem.

Maja G.B. - Corporate Team Leader, Srbsko

Naše coaching sezení pro mě strašně moc znamenají. Díky tvé podpoře jsem získala sebevědomí vidět sebe jako hodnotnějšího člověka než předtím. Uvolnila jsem zdrženlivost, kterou jsem na sebe uvalila, protože jsem věnovala příliš mnoho pozornosti nedůležitým věcem. Vrátila jsem se k sobě a ke svým nejbližším, což mi přidává na síle vydržet těžkou životní výzvu. Doporučila bych tě jako kouče, protože jste plná energie a vůle klienta posouvat.

Emilija P. - Finanční poradkyně, Srbsko

Dragana je především úžasný člověk. Spolupráce s ní mi pomohla uvědomit si některé nevědomé chování, získala jsem směrnice, jak dosáhnout stanoveného cíle prostřednictvím svého plánu. Vedla mě tak, že jsem povolila všechny brzdy, které jsem držela příliš dlouho. Práce s ní mě jednoduše přiměla se rozhodnout vzít svůj život do vlastních rukou a jít dál.

Jasmina S. - Make-up artist, Francie

Můžu říct, že jsi úžasný coach plný pochopení, soucítíš se mnou a stejně tak jsi oddaná mně a mému dalšímu rozvoji. Máš pochopení, když vidíš, že jej potřebuji. A když potřebuji protřást, děláš to s největší profesionalitou a víš, kdy je ten správný okamžik. To vše může dělat jen člověk, který je velmi oddaný tomu, co dělá a který to, co dělá, miluje. Máš všechny vlastnosti, které člověka zdobí a tím projevuješ velkou úctu ke klientům, což ukazuje, jak máš vlastně velké srdce.

Dijana R. - Bioanalytička, Dánsko

Tvoje energie, naslouchání a podpora pro mě hodně znamenaly a otevřely mi nové perspektivy při řešení určitých pracovních situací, kde jsem měla blokády.

Vesna F. - Business and operations manager, podnikatelka, Černá Hora