Důvěra, naslouchání, porozumění, fokus na cíl a řešení!

Koncept Una Vida

Jsem Dragana, první fyzioterapeutka a certifikovaná NLP Master Practitioner koučka
v Čechách.


Mým cílem bylo vytvořit unikátní koncept zdravotní péče s přesahem do osobního rozvoje pro všechny z vás, kterým nestačí průměr a chcete žít v té nejlepší fyzické a mentální formě! A tak vznikla Una Vida, první centrum fyzioterapie a koučinku, které dává do souvislosti vaše fyzické a mentální zdraví, abyste dosáhli svého nejvyššího potenciálu.

Sama jsem si prošla osobní transformací v různých odvětvích fyzioterapie a medical industry, které mě dovedly tam, kde jsem dnes. Proto chci podpořit na cestě k cíli i vás, kteří chcete změnu v oblasti zdraví, osobního a profesního života.

Ve fyzioterapii působím od roku 2012, kdy jsem si postupně získala všechny své akademické tituly na Univerzitě Karlově a prošla vedoucí pozicí v ambulantním zařízení fyzioterapeutické praxe. Velkým obohacením pro moji profesi byla také specializace v oblasti neurorehabilitace chůze na robotických přístrojích, kterou jsem získala ve Švýcarsku a Slovinsku a kterou jsem také úspěšně zakončila doktorským titulem z biomechaniky. Od roku 2016 poskytuji soukromě fyzioterapeutické služby.

Paralelně k fyzioterapii, působím od roku 2015 jako produktová manažerka a školitelka ve firmě BTL, kde mám možnost vyvíjet ty nejmodernější přístroje fyzikální medicíny, a s některými z nich pracuji i ve své praxi. Mojí specializací jsou selektivní radiofrekvenční terapie, elektromagnetické stimulátory pro léčbu bolestí pohybového aparátu, inkontinence a v neposlední řadě roboticky-asistovaná terapie chůze.

Být lidem oporou, naslouchat jim a pomáhat v hledání řešení v oblasti zdraví a profesně-osobního života je pro mě něco tak samozřejmého a v čem se cítím dobře, že jsem se rozhodla se v tomto směru profesně rozvíjet. Od roku 2020 jsem absolvovala řadu certifikovaných kurzů NLP a Coaching akademii na uznávaném Slavica Squire Institute s mezinárodní akreditací ANLP a ECA, abych se kromě svého fyzioterapeutického vzdělání stala i profesionálním koučem a pomohla vám najít rovnováhu mezi zdravím, osobním a profesním životem.

Více informací o mém přístupu najdete v Rozhovorech.
Své služby vám ráda poskytnu v českém, anglickém, srbském a francouzském jazyce.